Aşıkoğlu Filo Kiralama Hizmetleri

Aşıkoğlu Filo Kiralama Hizmetleri

Aşıkoğlu Rent a Car Filo Kiralama

Ankara Filo Kiralama Nedir ?

Şirketinizde kullandığınız araçları satın almak yerine sizlere çok daha avantaj sağlayacak şekilde uzun dönemli olarak kiralayabilirsiniz. Bu şekilde operasyonu yönetmenize, ikinci el riski almanıza ve yüklü bir miktarda sermayeyi bağlamanıza gerek kalmadan araç kiralamanıza olanak veren bir operasyonal hizmettir.

Aşıkoğlu Filo kiralama hizmetleri, 12 aydan 47 aya kadar sizlere seçenek sunar. Servis, bakım, lastik, yol yardımı, ikame araç, plaka tescili, sigorta, MTV gibi yükleri dert etmenize gerek kalmadan bütün operasyonel yükü üzerinizden alarak sizlere yardımcı olmaktadır. Şirketinizin ihtiyaçlarını belirleyin, filo araç modellerinize karar verin, sizlere özel sunulan satış danışmanlığından yararlanın ve filonuzu hemen oluşturarak satınalmanın yüklerinden kurtulup kiralamanın avantajlı dünyasının tadını çıkarın.

FİRMALAR İÇİN KİRALAMA AVANTAJLAR

Yatırım Maliyeti ve Avantajı

Firma, araç filosunu satın aldığında önemli miktardaki finans kaynağını sürekli değer kaybeden bir mülke bağlamış olacaktır.

AŞIKOĞLU Oto Kiralama’ nın filo kiralama çözümü ile; önceden sözleşme ile belirlenmiş kira bedellerinin dönemler itibariyle ödenmesiyle, yatırım maliyeti ve finansman maliyeti gibi finansal sorunlarla karşılaşılmayacaktır.

Finansman Avantajı

AŞIKOĞLU Oto Kiralama’ nın kiralama çözümü ile; firma, uzun dönem otomobil kira bedellerinin tamamını Gelir Vergisi Kanunun 180 sayılı tebliği uyarınca gider olarak gösterebilmektedir.

Yatırım Gideri

Satın alınan bir aracın bedeli ancak 5 yılda gidere dönüştürülebilmektedir. AŞIKOĞLU Oto Kiralama’ nın filo kiralama çözümü ile; her ay düzenli olarak hazırladığımız faturalarınızı gidere atabilirsiniz .

Periyodik Araç Bakımları

Araçların bakım gerekliliği, araç filosunu satın alan firmalara, hem zaman hem de maliyet açısından problem yaratmaktadır.

AŞIKOĞLU Oto Kiralama’ nın filo kiralama çözümü ile filodaki tüm araçların periyodik bakımları firmamız tarafından üstlenilmektedir.

Böylece kiracı hükmündeki firma, nakit akışını olumsuz bir biçimde etkileyecek bakım ücretlerinden ve sürpriz bir şekilde ortaya çıkabilecek ek giderlere katlanmak zorunda kalmamaktadır. Firmamız tüm bu sorumlulukları üstlenerek firmaların araç filosuna sahip olmasından dolayı katlanacağı para, zaman ve işgücü kayıplarını minimum seviyeye indirmektedir.

Katma Değer Vergisi

Satın alınan bir aracın KDV’ si sabit kıymet haline geldiği için mal bedeli ile birleşmektedir. Ödenecek KDV’ den de mahsup edilememektedir. AŞIKOĞLU Oto Kiralama’ nın filo kiralama çözümü ile; her ay KDV tutarını mahsup edebilirsiniz.

FİLO KİRALAMA VE SATINALMA KARŞILAŞTIRMASI

SATIN ALMA

-Aracın ÖTV ve KDV’si gelir vergisinden indirim konusu yapılabilir (23 nolu KDV Genel Tebliği ve VUK 269 ve 270/2. maddeye göre).
-ÖTV ve KDV düşüldükten sonra kalan tutar amortisman olarak 5 yılda vergi matrahından düşülebilir.
-Araca ait bakım, kasko, yedek parça vs harcamalar gider olarak gösterilebilir.
-Araca ait işyeri ile ilgili yakıt masrafları gider olarak gösterilebilir.
-Araca sahip olmanın verdiği güven duygusu.

FİLO KİRALAMA

-Kiralama faturasındaki KDV işletmenin öddeyeceği KDV’den indirim konusu yapılabilir.
-Kiralama faturalarındaki KDV düşüldükten sonra kalan tutarın tamamı işletmeye gider olarak yazılır.
-Araca ait MTV,trafik sigortası, kasko, bakım-onarım masrafları, lastik masrafları gibi tüm masraflar kiralama şirketine ait olduğundan bu harcamalar için para ödenmez.
-Araca ait işyeri ile ilgili yakıt masrafları gider olarak gösterilebilir.
-Kaza, yolda kalma vs gibi durumlarda muadil ikame araç desteği verildiğinden işgücü kaybı yaşanmaz. Ayrıca sebebiyle araçta oluşabilecek değer kaybı riski alınmamış olur.
-Araç için harcanacak olan para kasada kalır. Bu para finansal olarak değerlendirilerek gelir elde edilebilir.

 
istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |travesti | ankara travesti|ankara travestileri |ankara travestiankara travesti