Ankara Rent a Car Hizmetleri

Ankara Rent a Car Hizmetleri
Ankara Rent a Car Hizmetleri
22 - Ocak - 2021

Otomobil kiralayarak Ankara kalabalığının aksine sakin bir gezi yapabilirsiniz. Online olarak rezervasyon yapabileceğiniz web sitemizden aracınızı temin edebilirsiniz. Tarihlerinizi belirtmeniz rezervasyon için kafi olacaktır.

Araç teslimi esnasında, gerekli evraklar için; ehliyetinizi yetkili personelimize vermeniz yeterli olacaktır. Ankara havalimanından araç teslimi isterseniz, personelimiz çıkış kapısında sizi karşılayacak ve aracınıza kadar eşlik edecektir. Dilerseniz, şöförlü kiralama hizmeti de alabilirsiniz.

Otomobil kiralayarak, toplu taşımanın karmaşa ve stresini çekmezsiniz. Uçaktan indip hangi otobüse bineceğim, veya hangi ulaşımı kullanacağım kaç araç değiştireceğim, toplantıya yetişebilecek miyim? şeklinde endişeleri otomobil kiralayarak yaşamazsınız. Özellikle büyük şehirlerde ulaşım ve trafik çok yoğun ve kompleks. Yalnız iş için değil Ankara’ya belki bir ziyaret yada seyahat için gelme niyetiniz var ise geniş araç filomuzdan hem, konforlu ve avantajlı fiyatlarla araba kiralayabilirsiniz.

Web sitemiz üzerinden online olarak yalnız belirlediğiniz tarihleri girerek istediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Dilediğiniz özelliklerde aracı geniş araç filomuzdan bulabilirsiniz. Bir iş seyahati için Mercedes, gece turu için opel, polo vb. Yada ailesiyle birlikte yapacağınız seyahatler için vito kiralayabilirsiniz.

Ankara şehrinde araç kiraladığınızda, havaalanından dilediğiniz noktaya kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Otomobil Kiralama Ankara, Rent A Car ofisimizden kiraladığınız aracınızı başka illerde bulunan diğer şubelerimize de teslim edebileceğinizi ihmal etmeyinız.

Diğer Haberler
İletişim Bilgileri
0312 434 30 30 : 05344592797 : [email protected] : Tınaztepe, Bülbülderesi Cd. 4/A, 06660 Çankaya/Ankara Ankara
 
istanbul travesti Haber |istanbul travesti Bilgi |istanbul travesti |istanbul travesti |travesti | ankara travesti|ankara travestileri |ankara travestiankara travesti